Do domu > Nowości > Aktualności Firmowe O Reflektor komponentu: Obciążenie końcowe SMA-50JRG
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz
Reflektor komponentu: Obciążenie końcowe SMA-50JRG
Najnowsze wiadomości o Reflektor komponentu: Obciążenie końcowe SMA-50JRG
Precyzyjna kontrola sygnału dla zastosowań RF i mikrofalowych
Dlaczego inżynierowie ufają SMA-50JRG
  • Szerokie pokrycie częstotliwości: DC do 18 GHz
    Odpowiednie dla większości typowych scenariuszy testowych RF i mikrofalowych.
  • Niski VSWR (≤ 1.2)
    Zapewnia minimalne odbicie sygnału i wysoką dokładność pomiaru.
  • Standardowa impedancja 50 Ω, obsługa mocy 1 W